Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Фам Ван Лан$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Шевцов Н. Р. 
Условия образования оксидов азота при взрывных работах / Н. Р. Шевцов, Фам Ван Лан , Н. Н. Малявка // Изв. Донец. горн. ин-та. - 1998. - № 2(8). - С. 49-52. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Разработан метод прогнозирования полной реакции взрывчатого превращения, с помощью которого было доказано, что оксиды азота образуются в процессе заполнения продуктами взрыва зарядной полости.


Індекс рубрикатора НБУВ: И133-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69629 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Фам Ван Лан 
Обгрунтування безпечних параметрів камуфлетного висаджування при відкритому способі руйнування гірничих порід та будівельних конструкцій : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.26.01 / Фам Ван Лан; Донец. нац. техн. ун-т. - Донецьк, 2001. - 20 c. - укp.

Доведено, що під час вибуху шпурового заряду ВР процес утворення отруйних окисів азоту цілком завершується до появи тріщин на стінках шпуру в гірничому масиві, який його оточує. Експериментально встановлено, що у разі камуфлетного висаджування зарядів з коефіцієнтом зарядження, який дорівнює одиниці, окиси азоту практично не утворюються. Експериментально доведено, що критеріальна формула, яка встановлює умови камуфлетного висаджування свердловинних зарядів, також придатна для камуфлетного висаджування шпурових зарядів. Дані умови враховують параметри заряду (довжину, насипну та фізичну густини), коефіцієнт зарядження та усереднений тиск газів вибуху в зарядній камері. Отримано структурну формулу для визначення загальної довжини сипучої набійки у разі камуфлетного висаджування, характерною рисою якої є врахування протяжності ділянки устя, що не ущільнюється під час вибуху за рахунок явищ відколювання. Вперше встановлено аналітичну залежність даної протяжності від насипної густини набійки, площі поперечного перерізу шпуру, лінії найменшого опору та повної (гауссівської) кривизни хвилі розрідження.


Індекс рубрикатора НБУВ: И133.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА315967 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського